Ευχές από το Σωματείο Συνοριακών Φυλάκων Ν. Φλώρινας 0 Ευχές από το Σωματείο Συνοριακών Φυλάκων Ν. Φλώρινας Border News 1.5.21 Share to Facebook Share to Twitter Share to Reddit Share to Pinterest Share to WhatsApp Share to LinkedIn Share to Email 0 PHOTOGRAPHER L.A.Το Δ.Σ. του Σωματείου Αστυνομικών Υπαλλήλων Συνοριακής Φύλαξης και Δίωξης Λαθρομετανάστευσης του Ν. Φλώρινας σας εύχεται το Φως της Ανάστασης να χαρίζει ελπίδα, αδελφοσύνη, αισιοδοξία και δύναμη!bordernews.gr Σχόλια