Η Ένωση Συνοριακών Φυλάκων Ν Έβρου έπειτα από πρόσκληση της κ. Γκελεσταθη Ιωάννας, Επικεφαλή Θεματικού Τομέα Προστασίας του Πολίτη της Νέας Δημοκρατίας , πραγματοποίησε πολύωρη , εποικοδομητική συζήτηση- συνάντηση σε κλίμα αγαστής συνεργασίας. Συζητήθηκε διεξοδικά το μεταναστευτικό και η διαχείριση του, τονίστηκαν ζητήματα που απασχολούν τις υπηρεσίες μας και τους συναδέλφους. Τέθηκαν θεσμικά θέματα καθώς και ζητήματα που αφορούν τους Συνοριακούς Φύλακες Ορισμένου Χρόνου.
Συνεχίζουμε!!!
Bordernews