Πένθος και θλίψη στην Αλεξανδρούπολη και την Ελληνική Αστυνομία, αφού χθες Παρασκευή έφυγε από την ζωή σε ηλικία 55 χρόνων ο αστυνομικός Δήμος Δούδος
Η εξόδιος ακολουθία του θα ψαλεί σήμερα Σάββατο 4 Νοεμβρίου και ώρα 16:00 μ.μ από τον Ιερό Ναό του Αγίου Ελευθερίου Αλεξανδρούπολης.
Η Συνδικαλιστική Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης με ανακοίνωση της τον αποχαιρετά αναφέροντας:
“Η οικογένεια της Ελληνικής Αστυνομίας και ειδικότερα της Αλεξανδρούπολης θρηνεί την απώλεια του αγαπητού συναδέλφου και μέλους της Ένωσης μας ΔΟΥΔΟ Δήμο.
Ο Δήμος υπηρετούσε στο Αστυνομικό Τμήμα Αλεξανδρούπολη ήταν αγαπητός και συνεργάσιμος με όλους τους συναδέλφους μας .
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Συνδικαλιστικής Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια και την αμέριστη συμπαράσταση στην οικογένεια του. Ο θεός να αναπαύσει την ψυχή του.
Καλό Παράδεισο Δήμο”
ΠΗΓΗ evros-news.gr
“Η οικογένεια της Ελληνικής Αστυνομίας και ειδικότερα της Αλεξανδρούπολης θρηνεί την απώλεια του αγαπητού συναδέλφου και μέλους της Ένωσης μας ΔΟΥΔΟ Δήμο.
Ο Δήμος υπηρετούσε στο Αστυνομικό Τμήμα Αλεξανδρούπολη ήταν αγαπητός και συνεργάσιμος με όλους τους συναδέλφους μας .
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Συνδικαλιστικής Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια και την αμέριστη συμπαράσταση στην οικογένεια του. Ο θεός να αναπαύσει την ψυχή του.
Καλό Παράδεισο Δήμο”
ΠΗΓΗ evros-news.gr